www.WMHelp.cz

Poslední aktualizace v sekci download - 2. 8. 2010
Publikováno: 02.08.2010
Téma: Software


Je tu pondělí a s ním i další přehled aktualizací v sekci download. Nenechte se zmást číslováním verzí u některých aplikací! Přestože ne vždy bylo provedeno jejich navýšení, k updatování aplikací skutečně došlo.WinMoDof v1.4
Propracovaný překladač využívající Google Translatoru. Více v článku Freeware, který zaujal (113).
Freeware.

MiCarrito v1.391
Propracovaný nákupní program podporující kategorie, synchronizaci seznamů mezi několika PDA, vytváření součtů atp. Vyžaduje instalaci .NET CF v3.5. Více v článku Freeware, který zaujal (101).
Freeware.

F1 2010 Mobile v3.11
Všechno, co jste kdy chtěli vědět o závodech F1, vám sdělí tento freewarový program. Aplikace funguje i na přístrojích bez dotekového displeje. Vyžaduje instalaci .NET CF v2.0. Více v článku Freeware, který zaujal (101).
Freeware.

myPlayer v1.700
Propracovaný přehrávač streamovaného videa. Umožňuje přístup např. k MSN Video, Hulu a k dalším službám. Vyžaduje instalaci .NET CF v2.0. Více v článku Freeware, který zaujal (81).
Freeware.

NotepadWS v2.56
Jednoduchý textový editor s podporou práce v panelech a s napojením na některé internetové služby (Google, Wikipedia). Vyžaduje instalaci .NET CF v3.5.
Freeware.

Historia v3.2.1
Výrazně propracovanější historie volání s možností kopírování údajů, třídění dle jednotlivých polí atd. Vyžaduje .NET CF v2.0 SP1+. Více v článku Freeware, který zaujal (50).
Freeware.

GetyTV v1.2
Aplikace pro ukládání videí z YouTube. Vyžaduje instalaci .NET CF v2.0. Více v článku Freeware, který zaujal (111).
Freeware.

S2U2 v2.42
Aplikace pro zamykání dotykových displejů. Odemykání probíhá posunutím graficky pěkně provedeného posuvníku, tak jak to známe z Apple iPhone. K dispozici je ovšem ještě pěkná řádka dalších funkcí jako např. nastavitelnost screensavery, zobrazování položek z kalendáře nebo o počasí, nesplněné úkoly, příchozí MMS, zvuky, instalace pluginů, atd. Ovládání je možné bez problémů zvládnout i jednou rukou. Existuje několik národních verzí včetně české. Stažený Language pack je pak nutno překopírovat do cílového adresáře a přejmenovat. Počeštění probíhá tak, že po rozbalení ZIP archivu a instalaci se budou potřebné soubory nacházet ve složce /Program Files/S2U2. Tato verze je určena pro QVGA displeje, stáhnout si ale můžete i VGA verzi.
Freeware.

IMDb Mobile v0.7
Jednoduchý program pro přístup k populárnímu serveru IMDb, který obsahuje užitečné informace o filmech, hercích a také o televizních pořadech. Vyžaduje instalaci .NET CF v3.5. Více v článku Freeware, který zaujal (92).
Freeware.

Deluxe Moon v1.23.6
Aplikace detailně informující o fázích měsíce a dalších zajímavostech tohoto tělesa. Vyžaduje instalaci .NET CF v3.5. Více v článku Freeware, který zaujal (104).
Freeware.

Speech and Debate Timekeeper v2.4.1
Odměřovač času pro řečníky a debatující. Vhodné pro politiky, veřejná fóra atp. Vizuální nebo akustické signály v uživatelsky definovatelných intervalech. Vyžaduje instalaci SuperWaba VM 5.85 (je součástí staženého archivu).
Freeware.

Tento článek si můžete přečíst na webu www.WMHelp.cz
http://www.wmhelp.cz/html

Tento článek najdete na adrese:
http://www.wmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=1153